Pár slov o Mezinárodním Jazykovém Centru (ILC)

Mezinárodní jazykové centrum (ILC) vzniklo 30. 6. 1994 pod jménem " Beaver School of English." Tehdy na naší škole začalo asi 60 studentů studovat anglický jazyk na různých stupních znalostí. Dne 27.9.2004 byla společnost přejmenovaná na " Mezinárodní jazykové centrum sr.o.." Důvodem proč se společnost změnila svůj název školy z " Beaver School of English " na " Mezinárodní jazykové centrum sr.o.", je že výuka se rozšířila na 8 nových jazyků. Začaly jsme učit nejen angličtinu, ale ( němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, italštinu, češtinu pro cizince) a pak ještě i čínštinu na všech úrovních. Název se také změnil, protože došlo k právní změně firmy z Fizické osoby na firmu s ručením a omezením. Po uplynutí téměř 25 let od založení firmy jsme se nyni vrátily pouze k výuce angličtiny, protože je nejžádanější jazyk ze všech. Pryč je ta doba kdy bylo nezbytné se učit Francouzský jazyk, Německý jazyk, Španělský jazyk, Ruský jazyk atd.. V Dnešní době skoro každý Němec mluví Anglický. Evropa se učí anglický. Svět se učí anglický. Už není taková poptávka po dalších jazyků. Vyučujeme taký češtinu pro cizince na všech úrovních. Jsme schopní vám zajistit lektora jiných cizích jazyků.

Naše škola se v součastnosti věnuje firemní výuce a individuální výuce pro veřejnost a to buď osobně nebo přes skype..

Agenturu založil Čechokanaďan Peter Komínek, který se narodil v Torontě (Kanada) v roce 1970. Po 22 letech se rozhodl hledat uplatnění a předat své znalosti anglického jazyka v tehdejší ČSFR, nyní v ČR. Jeho působení v ČR začalo v roce 1992 na Gymnáziu Petra Bezruče ve Frýdku–Místku, Soukromém gymnáziu v Ostravě Hrabové, Státní jazykové škole    (F–M) a na Akademii Komenského ve Frýdku–Místku, kde vyučoval angličtinu na všech úrovních znalostí. Postupem času byla výuka rozšířena a obohacena o obchodní, ekonomickou a bankovní angličtinu. Od vzniku do současné doby působilo Mezinárodní jazykové centrum v různých prestižních firmách, bankách, ve státním sektoru, na ministerstvu vnitra, konzulátě (viz. reference) a v neposlední řadě ve výuce jednotlivců.

V současné době spolupracuje s vysoce kvalifikovanými českými i zahraničními pedagogy (z USA, Kanady a Velké Británie ), kteří byli pečlivě vybráni, aby tvořili profesionální tým, jehož cílem je svým studentům předat maximum svých znalostí v daném jazyce. Na závěr bychom rádi poděkovali všem našim klientům, kteří nám důvěřovali a důvěřují i nadále. Velice si vážíme, že jste si vybrali právě Mezinárodní jazykové centrum (ILC), aby Vás obohatilo ve znalostech cizích jazyků.

Děkujeme.